Detoksykacja

detoksykacja Zobacz Nasze Odtrucia Alkoholowe

Zobacz Nasze Odtrucia Narkotykowe

Zobacz Nasze Odtrucia Lekowe

Detoksykacja, czyli odtrucie organizmu nazywane popularne detoksem jest podstawowym, pierwszym etapem, prowadzącym do póżniejszego wyleczenia osoby uzależnionej. Oczyszczenie organizmu z toksyn, jakimi są: narkotyki, alkohol, dopalacze czy też leki, pozytywnie wpływa na stan zdrowia fizycznego oraz psychicznego pacjenta. Pozwala mu uzyskać pełną sprawność umysłową i fizyczną, niezbędną w procesie prowadzenia terapii.

Zadzwoń do nas :

 

609-759-911

 

Proces czynności składających się na odtruwanie organizmu przeprowadzony powinien być w odpowiednich warunkach pod nadzorem doświadczonych specjalistów. Wymaga to wiedzy i znajomości potencjalnych reakcji organizmu chorego w tym w szczególności jego psychiki.  Takowe warunki zapewnione zostaną Ci w naszej prywatnej klinice leczenia uzależnień i odtruć alkoholowych.

W ofercie ośrodka Nowy Horyzont odnajdziesz pomoc dla chorych potrzebujących wsparcia w leczeniu uzależnienia. Zapewniamy, że przeprowadzany przez nas proces detoksykacji będzie skuteczny.

Zabiegi takie jak detoks narkotykowy cz też odtrucia alkoholowe na specjalne życzenie możemy świadczyć dla pacjentów z Wrocławia i rejonu Dolnego Śląska, Świdnicy, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Zgorzelca czy też z Poznania i okolic.

Za poprawność przeprowadzanych przez nas odtruć odpowiedzialny jest zespół specjalistów, którzy na bieżąco kontrolują przebieg tego kilkudniowego procesu. W czasie jego trwania choremu podawane są kroplówki, płyny, elektrolity, a także leki uspokajająco – nasenne. Warto równocześnie zauważyć, iż niezbędnym czynnikiem w czasie detoksykacji jest wsparcie psychologiczne, które pacjentom zapewniają pracujący w naszej klinice psychologowie.

Zadzwoń do nas : 

 

   609-759-911