Uzależnienia

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty leczenia uzależnień masz pewność, że zaopiekują się Tobą doświadczeni specjaliści. Sprawią oni, że Twoja walka z nałogiem będzie wygrana.

Pragniemy zauważyć, iż terapia uzależnień dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Przy jej planowaniu uwzględniane są takie elementy jak osobowość, rodzaj uzależnienia, jego potrzeby.

Psychoterapeuci zatrudniani w naszym ośrodku korzystają z metod terapii indywidualnych oraz grupowych, w czasie których chorzy zaczynają rozumieć swoją sytuację, akceptują ją oraz wzajemnie wspierają się w leczeniu.

Informujemy, że każdy pacjent naszej kliniki liczyć może na nasze wsparcie psychologiczne nie tylko w czasie leczenia, ale również po jego zakończeniu. Taka forma opieki zwiększa jej skuteczność, chory rozumie bowiem, że w każdej chwili liczyć może na naszą pomoc.

Zapewniamy, że warto z niej skorzystać.

 
Jeśli dokucza Wam któraś z wymienionych powyżej chorób, to zapoznajcie się z metodami ich leczenia oraz skontaktujcie się z nami. W nowym ośrodku leczenia uzależnień Nowy Horyzont, który znajduje w przepięknej, malowniczej okolicy gór i lasów dzięki pracy certyfikowanych terapeutów, pomożemy Ci. Leczymy z uzależnień pacjentów też okolic Warszawy, Krakowa, Katowic, Opola,  Poznania i oczywiście Dolnego Ślaska.

Pozwólcie, abyśmy pomogli Wam wrócić na jasną stronę życia.